top of page

JAK TO CELÉ VZNIKLO?

 

Dobrý den.
Vítáme Vás na našich stránkách. Dovolte nám se představit a přiblížit Vám tak naši myšlenku a důvod vzniku projektu - medvídci LOLO a LULU.
Náš projekt odstartoval průzkum mezi maminkami. Zjistily jsme, že kvalitních a smysluplných písniček a pohádek je v ČR velmi málo.

A protože my nejsme jen dvě kamarádky, ale především maminky krásných dětiček, máme snahu s tím něco udělat. Chceme spojit touhu dělat něco pro děti a zároveň využít svých talentů.
Naším cílem je pomocí pohádek a písniček jednoduše, srozumitelně a hravou formou děti vzdělávat. Aby si osvojily základy slušného chování, měly úctu ke starším lidem, k přírodě i ke zvířátkům. Chceme je připravit hravou formou pomocí pohádek a písniček do života.
Víme, že je to zdlouhavý a velmi náročný cíl. Ale věříme, že když to děláme upřímně a srdcem, oslovíme nejen Vaše děti, ale i Vás rodiče.
Děkujeme předem za Vaši přízeň a podporu

  

KDO JSME?

Fifko (39).JPG

Ahoj. Jmenuji se Lucie Bláhová. Jsem maminkou 5letého chlapečka.

Narodila jsem se ve Zlíně. Hudbě, tanci i zpěvu se věnuji už od dětství. Navštěvovala jsem jak kroužky taneční, tak i hudební (zpěv, kytara, flétna). Zúčastnila jsem se i několika hudebních soutěží a vystoupení.

V tomto projektu zpívám a hraji jako maminka medvědice LULU.

Mám ráda: celým svým srdcem svoji rodinu, upřímné lidi, děti a tu jejich bezprostřednost, nevinnost a důvěru, cestování, přírodu, hudbu, tanec, zpěv, skládání a tvoření písniček a choreografií

Mým snem je: Dělat věci, které mají smysl. Zároveň baví, spojují a dělají radost. 

Ahoj. Jmenuji se Zuzana Čeladníková.

Pocházím ze SR, ale již od roku 2014 žiji v České republice.
V minulosti jsem několik let pracovala v mezinárodní společnosti. Organizovali jsme kromě jiného i různé zábavní a charitativní akce pro děti našich kolegů, děti z dětských domovů a pro děti se zdravotním postižením. Ve volném čase jsem se i naplno věnovala fotografování (získala i několik prestižních mezinárodních foto ocenění). Nyní jsem maminkou dvou krásných a šikovných děvčátek. Jsem tvořivá duše. Pro medvídky píšu scénáře, pohádky, písničky, pracovní sešity. Zpracuji stránky (WEB + FCB). Natáčím a stříhám kompletní videoklipy.


Mám ráda: přírodu, pohodu, zvířátka, děti, zábavu, hudbu, dobré knihy, fotografování, natáčení, psaní písniček/ pohádek. Můj nejoblíbenější dětský spisovatel je Daniel Hevier.

Mým snem je: Život mi splnil všechny sny a jsem za to moc vděčná. Poslední přání je dělat práci, která mě baví. A to je práce s dětmi :-).

187A7133_pp.jpg

Ahoj. Jmenuji se Anička Chaloupková, je mi 13 let a jsem nejmladší sestra Lucky.

Miluji společnost dětí, jejich radost, smích. Ráda si s nimi hraji, povídám, směji se a bavím je.

Jsem studentkou základní školy. Ve svém volném čase ráda hraji, tančím a zpívám. Chodím do divadelního, tanečního i pěveckého kroužku. Zúčastnila jsem se různých soutěží. Za tu dobu jsem posbírala pár medailí ( cca 49 ks :) ) .

V roce 2018 jsem si zahrála i v krátkém filmu TvMiniUni a Zloděj otázek, který byl zveřejněný na Filmovém festivalu ve Zlíně roku 2019. Tento směr mě moc baví.

Mám ráda: smích, zvířátka, svoji rodinu a hodné, laskavé lidi

Hlavní důvody: Mám ráda písničky a pohádky. Když mi holky nabídly tuto roly, byla jsem moc šťastná a dva dny jsem ani nespala :). Tento zvířátkový námět je super a spolupráce s holkama je zábavná a hodně poučná.

Mým snem je: mít jednorožce :), v budoucnu bych chtěla být herečkou. Snad se mi to splní :-).

56852762_2473502182674724_14352497882400
bottom of page